Poczucie bezpieczeństwa było i jest jedną z najważniejszych potrzeb człowieka, której zaspokojenie pozwala mu spokojnie patrzeć w przyszłość i odważnie realizować swoje marzenia.
Wiemy dobrze jak wiele pracy, trudu i jak wiele kosztów trzeba ponieść, by zrealizować nasze marzenia związane z przyszłością naszych najbliższych, dzieci, zakupem domu, mieszkania, samochodu, założeniem firmy. Wiemy też, jak łatwo, czasami w jednej chwili, można to wszystko utracić.
Realizuj ambitnie swoje marzenia, ale nie zapominaj zabezpieczyć tego, co udało Ci się już osiągnąć, byś nie musiał zaczynać wszystkiego od początku.
Ubezpieczenia dla osób prywatnych:
» na życie
» NNW
» chorobowe
» zdrowotne
» od odpowiedzialności cywilnej
» komunikacyjne
Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ani uniknąć takich zdarzeń, ale możemy zabezpieczyć się przed ich skutkami, przenosząc częściowo lub całkowicie ryzyko na Towarzystwo Ubezpieczeniowe. W zamian za niewielką składkę ubezpieczeniową uzyskamy środki, które pozwolą nam odtworzyć utracone lub zniszczone mienie, pokryć nasze zobowiązania wobec instytucji i osób fizycznych, zabezpieczyć finansowo siebie i rodzinę na wypadek śmierci lub choroby.
Nasza Firma dzięki współpracy z różnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi może zaoferować kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych oraz firm, które zabezpieczą finansowo Ciebie i to co dla Ciebie najcenniejsze. Nasi konsultanci nie tylko wybiorą dla Ciebie możliwie najlepsze rozwiązania, ale pomogą dopasować je do Twoich potrzeb i możliwości.
Ubezpieczenia dla firm:
» majątkowe
» OC
» grupowe dla pracowników
» zdrowotne
Zadzwoń 696 788 301 lub wyślij e-mail z zapytaniem na adres: info@pkinwestor.pl , a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Nasza Firma nie pobiera żadnych opłat za doradztwo, a nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.
Przedstawiciele PK Inwestor są do Państwa dyspozycji